Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg

Obchody Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto,  które na stałe wpisało się w kalendarz uroczystości naszej szkoły. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku obchodziliśmy go 22 stycznia 2019 roku, a liczne przybycie Babć i Dziadków nie tylko uszczęśliwiło wnuki, ale też zachęciło je do pokazania swoich ukrytych talentów oraz umiejętności.

Kolor, ruch, muzyka to walory przygotowanego przez uczniów klas I-III programu artystycznego, gdzie wśród wierszy, piosenek i tańców wybrzmiały również piękne życzenia skierowane do seniorów. Gościnnie zaprezentowali się również przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Sulikowie oraz zespół Kapela Pogranicze. Po chwilach wzruszeń głos zabrali zaproszeni goście Wójt Gminy Sulików- p. Robert Starzyński i ks. Artur Szumski.

Zwieńczeniem uroczystości było wspólne odśpiewanie 100 lat i zaproszenie na przygotowany specjalnie na tę okazję słodki poczęstunek. Cała uroczystość przebiegła  w magicznej, serdecznej atmosferze, a Babcie i Dziadkowie obserwowali wnuczęta z dumą  i wzruszeniem.