Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg

Mistrz Powiatu w Piłce Ręcznej

11 marca br. w Zawidowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Po raz kolejny sulikowscy sportowcy stanęli na podium, deklasując drużyny z okolicznych miejscowości powiatu zgorzeleckiego. Mistrzostwa poprzedziły mecze eliminacyjne, spośród których wyłoniono półfinalistów ze szkół: z Sulikowa, Zawidowa i Osieka Łużyckiego.

W finałowym spotkaniu drużyny rozegrały trzy mecze, w pierwszym sulikowskie dziewczęta pokonały gospodarzy wynikiem 6:0, w kolejnej – decydującej i pełnej emocji rozgrywce powtórzyły ten sukces, pokonując Osiek Łużycki 2:1. 

Na podium kolejno stanęły dziewczęta  ze szkół:

1 miejsce - SP im. Jana Pawła II w Sulikowie,

2 miejsce - SP im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim,

3 miejsce  - SP im. Bolesława Chrobrego w Zawidowie.

Na wielki sukces uczniów z Sulikowa złożyło się wiele czynników. Szkoła posiada doskonałą bazę, umożliwiającą rozwijanie sportowych zdolności i umiejętności. Dodatkowo profesjonalna kadra trenerska, zaangażowanie rodziców w rozwój fizyczny dzieci oraz realizacja dodatkowych zajęć w formie szkoleń sportowych  przyczyniły się do zwycięstwa.

Naszą szkołę reprezentowały: Sołtys Wiktoria, Szałas Natalia, Winnicka Paulina, Gajewska Oliwia, Sianowska Patrycja, Traczyk Kaja, Janicka Oliwia, Koniuszewska Julia, Wolanin Marta, Sareło Wiktoria.

IMG 20190313 WA0004 IMG 20190313 WA0002

IMG 20190313 WA0006

Dziewczętom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!