Start
Slider

XXII Impreza na Orientację za nami

28 września bardzo liczna grupa uczniów reprezentowała naszą szkołę w XXII Marszach na Orientację PTSM Zgorzelec o puchar burmistrza Miasta Zgorzelec. Impreza była V rundą Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację 2019. Bazą imprezy był stadion klubu Iskra Łagów, a terenem zawodów las w Łagowie. Organizatorem zawodów był Oddział Międzyszkolny PTSM w Zgorzelcu.

Tradycyjnie naszą szkołę reprezentowali uczniowie w kat. TD, plasując się na następujących miejscach: IV miejsce- Katarzyna Śledzka, Martyna Śledzka, V miejsce- Julia Rachańska, Agata Szyłobryt, Kacper Tomaszczyk.

 

W kategorii TD starowali również: Tomasz Uczkiewicz, Kazimierz Uczkiewicz, Jakub Cepowski, Kacper Maroń, Bartosz Zaprawa, Wiktor Sadowski, Przemysław Krystosiak, Aleksandra Świerzak, Magdalena Kosakowska.

Liczną grupę rozpoczynającą przygody z zawodami stanowili uczniowie klas V. Pod okiem Pani Karoliny Rachańskiej oraz Pana Roberta Rachańskiego wystartowali w kategorii TP, ucząc się pracy z mapą w terenie.

Gratulacje należą się także grupie rodziców uczniów klasy VB, którzy stworzyli jeden zespół i z ogromnym optymizmem wystartowali w zawodach.

Relacja filmowa z zawodów film