Start
Slider

Edukacja wczesnoszkolna- klasy II i III

ewPoniżej zamieszczane będą zadania, zagadnienia z edukacji wczesnoszkolnej.

 W razie trudności, pytań proszę o kontakt z nauczycielem wychowawcą. Zadania będą aktualizowane więc proszę śledzić zmiany.

 

 

Informacją od Pani Danuty Wody: 

Drodzy Rodzice, w folderze znajdują się sprawdziany i kartkówki, które zostaną przeprowadzone w tym roku. O terminach poinformuję Państwa poprzez komunikator Whatsapp. Można je natomiast pobrać wcześniej w celu utrwalenia wiadomości z dziećmi. Treści kartkówek zostały opracowane przed zaistniałą sytuacją. 
 
    sprawdzian 5 zintegrowane              kartkówka 6 matematyka                kartkowka 6 zintegrowane            sprawdzian 6 zintegrowane                 kartkówka 7 zintegrowane   
 

Uczniowie klasy IIa, II b wykonują dziennie po 2 strony z polskiego i z matematyki. Dodatkowo cały czas uczniowie uczą się/utrwalają tabliczkę mnożenia oraz czytanie tekstów.

Gry/quizy dotyczące tabliczki mnożenia, które dzieci mogą wykonywać w domu.         

  http://www.math.edu.pl/testy-dla-najmlodszych     https://szaloneliczby.pl/klasa-2/             https://www.matzoo.pl/

Uczniowie klasy IIIa, IIIb wykonują dziennie po 2 strony z polskiego i z matematyki. Zagadnienia, które są nowe, niezrozumiałe przez uczniów będą omawiane w szkole wspólnie z nauczycielami. Uczniowie mają koncentrować się na utrwalaniu tabliczki mnożenia oraz czytaniu ze zrozumieniem.

Gry/quizy dotyczące tabliczki mnożenia, które dzieci mogą wykonywać w domu.   

http://www.math.edu.pl/testy-dla-najmlodszych            https://szaloneliczby.pl/klasa-3/      https://www.matzoo.pl/