Start
Slider

Zadania z j. polskiego- nauczyciel Beata Garbulińska

polskiPoniżej zamieszczane będą zadania, zagadnienia z j. polskiego dla klas, w których zajęcia prowadzi Pani Beata Garbulińska.

W razie trudności, pytań proszę o kontakt z nauczycielem przedmiotu lub z wychowawcą. Zadania będą aktualizowane więc proszę śledzić zmiany.

27.04-30.04 klasa 6b    klasa 7b    klasa 8b

klasa 6b 23-27.04     klasa 8b 23-27.04     klasa 7b 23.27.04

20.04-24.04  klasa VIB klasa VI B      klasa VII B    klasa VIII B

15.04-17.04

KLASA VI B     KLASA VII B     KLASA VIII B

06.04-08.04 

KLASA VI B         KLASA VII B                 KLASA VIII B

30.03-03.04

KLASA VI B              KLASA VII B                      KLASA VIII B

 

KLASA VIIIB Przykłady tematów wypracować do lektur

Tydzień 25-27.03 2020

Zadania klasa VI B VII B- Karta pracy "Oskar i pani Róża"

Wypełnij kartę pracy "Oskar i pani Róża".

Kto ma drukarkę niech wydrukuje i wypełni karty pracy, a kto nie ma możliwości wydrukowania to niech zapisze odpowiedzi w zeszycie do j. polskiego. Nie wysyłajcie odpowiedzi, sprawdzę w szkole jak się już spotkamy.
to są zadania do końca tygodnia.
pozdrawiam Beata Garbulińska
 

Klasa VI b- proszę o przesłanie  zdjęć napisanych przez Was prac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie o podpisie w wiadomościach i żeby zdjęcia były czytelne.

Klasa VII B- proszę o przesłanie  zdjęć napisanych przez Was prac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie o podpisie w wiadomościach i żeby zdjęcia były czytelne.

Klasa VIII B- proszę o przesłanie  zdjęć napisanych przez Was prac na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętajcie o podpisie w wiadomościach i żeby zdjęcia były czytelne.