Start
Slider

Zadania z techniki- nauczyciele J. Majowski, R. Rachański

technikaPoniżej zamieszczane będą zadania, zagadnienia z techniki dla klas, w których zajęcia prowadzią Panowie Jan Majowski i Robert Rachański.

W razie trudności, pytań proszę o kontakt z nauczycielem przedmiotu lub z wychowawcą. Zadania będą aktualizowane więc proszę śledzić zmiany.

  • Klasa IV. Przygotować krótki referat na temat „Rodzaje tkanin, właściwości oraz konserwacja”. Prace proszę wysłać pod adres rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   w terminie do  03-04-2020.

 

  • Klasy Va i Vb Przygotować referat na temat: Budowa, rodzaje, właściwości i zastosowanie sklejki. Prace proszę wysłać pod adres Va- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Vb- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 03-04-2020.

 

  • Klasy Via i VIb Przygotować krótki referat na temat: Budowa, własności i zastosowanie drewna sosny i brzozy. Prace proszę wysłać pod adres VIb- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    VIa- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 03-04-2020.