Start
Slider

Zadania z techniki- nauczyciele J. Majowski, R. Rachański

technikaPoniżej zamieszczane będą zadania, zagadnienia z techniki dla klas, w których zajęcia prowadzią Panowie Jan Majowski i Robert Rachański.

W razie trudności, pytań proszę o kontakt z nauczycielem przedmiotu lub z wychowawcą. Zadania będą aktualizowane więc proszę śledzić zmiany.

      11.05     PLAN ZADAŃ -PRACA Z PROJEKTAMI

 

 

 

Klasa IV. Przygotować krótki referat na temat „Rodzaje tkanin, właściwości oraz konserwacja”. Prace proszę wysłać pod adres rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   w terminie do  03-04-2020.

 Klasy Va i Vb Przygotować referat na temat: Budowa, rodzaje, właściwości i zastosowanie sklejki. Prace proszę wysłać pod adres Va- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Vb- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 03-04-2020.

 Klasy Via i VIb Przygotować krótki referat na temat: Budowa, własności i zastosowanie drewna sosny i brzozy. Prace proszę wysłać pod adres VIb- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    VIa- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 03-04-2020.