Start
Slider

102. urodziny Niepodległej- świętujemy, by łączyć!

Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie » UWAGA KONKURS Urodziny polskiej niepodległości to szczególny dzień dla wszystkich Polaków i zarazem okazja, by zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne w odrodzonej, wolnej Ojczyźnie. To zaledwie i aż 102 dwa lata, cztery pokolenia Polaków, których tak wiele różni, łączy jednak przynależność narodowa, miłość, oddanie Ojczyźnie i pamięć przodków.

W tym trudnym dla nas czasie, gdy nie możemy wspólnie świętować ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia, jest to dobry czas, by powspominać, jeszcze raz zajrzeć do rodzinnych albumów, przyjrzeć się starym fotografiom i uwiecznić współczesny sposób celebrowania urodzin ojczyzny.  

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Każdy chętny ma za zadanie utrwalić w formie fotografii rodzinne obchody tego święta. Wszystko zależy od inwencji, pomysłowości, zaangażowania członków rodziny. Każdy uczeń może zamieścić tylko jedno zdjęcie, ma być kronikarzem własnej rodziny.

Poniżej zasady konkursu:

 

 -  format 16/9,

 - wielkość pliku – 5 MB,

 - zdjęcie ma zawierać przynajmniej jeden symbol narodowy, ma podkreślać wyjątkowość dnia i jego specjalny charakter w wymiarze religijnym, rodzinnym lub społecznym,

 - zdjęcie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , (w treści wiadomości imię i nazwisko autora oraz klasa)

 - na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody.

Komisja konkursowa złożona z członków samorządu uczniowskiego i grona pedagogicznego wybierze laureatów.

Świętuj z nami !