Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg

Tak trudno się rozstać!

IMG 20210901 WA0034Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek. Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, a praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo…

Dziś oficjalnie podczas apelu, inaugurującego nowy rok szkolny, pożegnaliśmy się  z wieloletnimi nauczycielami naszej szkoły: panią Elżbietą Kasak oraz panem Edwardem Kurjańskim.

Obydwoje dali się poznać jako wspaniali współpracownicy, rzetelni nauczyciele, wykonujący ukochany zawód. Jako koledzy- zawsze pomocni, z sercem na dłoni byli wierni swoim ideałom. Jako nauczyciele- stale i z wielką dbałością przybliżali młodym ludziom świat literatury, kultury  czy sportu. Swoją postawą niejednokrotnie udowodnili, że w życiu wszystko jest możliwe.  Możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że stoją za sukcesami wielu młodych ludzi.  

Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byliście, dawaliście z siebie wszystko, co najlepsze. Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: "Dziękujemy i bądźmy w kontakcie"