Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 376 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Szczególny gość w naszej szkole

Dziś korytarze naszej szkoły wypełniły się dziećmi w czerwonych strojach, z pięknymi mikołajkowymi czapkami na głowach, bowiem sam Święty Mikołaj nas odwiedził. Nieocenionym pomocnikiem Świętego Mikołaja okazał się radny Gminy Sulików- Przemysław Czekański, który podarował szkole ogromną żywą choinkę, a tym samym wprowadził nas w świąteczną atmosferę.

PIĘKNIE DZIEKUJEMY ZA TEN DAR SERCA!

Dostojny Gość właśnie przy tym drzewku, zrobił sobie kilka pamiątkowych zdjęć z Dyrekcją. Radość uczniów była ogromna, kiedy później Mikołaj zapukał do drzwi poszczególnych sal, by obdarować wszystkich słodkimi upominkami, okazało się też że nikt w tym roku nie zasłużył na rózgę. Na koniec wizyty Święty Mikołaj rozegrał kilka piłek z klasą sportową i ruszył w dalszą drogę.

Dziękujemy za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy do przyszłego roku!