Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 377 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ruszyły igrzyska młodzieży szkolnej w minisiatkówce

obraz_2022-12-08_205351041.png

Niezwykle, ponieważ w tym roku już w grudniu rozpoczyna się sezon minisiatkówki dzieci. Cały cykl obejmuje trzy kategorie wiekowe tj.:

- dwójki siatkarskie (dzieci 10-cio letnie, klasa 4 szkoły podstawowej);

- trójki siatkarskie (dzieci 11-sto letnie, klasa 5 szkoły podstawowej);

- czwórki siatkarskie (dzieci 12-sto letnie, klasa 6 szkoły podstawowej).

Każda kategoria rozgrywa mecze z podziałem na płeć.

W naszym powiecie rywalizację rozpoczęły "4-ki". Siedemnaścioro wychowanków klasy szóstej, pojechały do Pieńska reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych. W tej edycji rozgrywek, liczymy na progres - w ubiegłym roku nie udało nam się zająć medalowej pozycji - gdyż w tym roku zagrają ubiegłoroczne srebrne medalistki siatkarskich "3-ek".

Więcej aktualności z zawodów już wkrótce na naszej stronie oraz na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057464678824

III miejsce

Kolejny medal w piłce siatkowej!

W czwartek- 8 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Pieńsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej w kategorii „4”. Nasza szkoła do zawodów wystawiła drużyny dziewcząt i chłopców przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Dziewczęta w składzie: Paulina Hampel, Dominika Kucaba, Aleksandra Kustra, Natalia Pomonicka, Jowita Sianowska, Urszula Sianowska i Ewa Wdowikowska po wyrównanej i zaciętej walce w ostatecznej klasyfikacji zajęły III miejsce w powiecie.

Równie zaciekła i pełna zwrotów akcji była rywalizacja chłopców, występujących w składzie: Marian Boiko, Bartosz Kowalski, Kacper Legeżyński, Dawid Matysiak, Antoni Osiński, Remigiusz Plewiński, Nikodem Polak i Damian Tasarz. Uplasowali się oni na piątej pozycji w powiecie.

Gratulujemy sukcesu!