Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg

Sukcesów ciąg dalszy.

obraz 2023 02 10 203043855 9 lutego podczas organizowanych przez naszą szkołę Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców uczniowie naszej szkoły znów pokazali klasę, zdobywając kolejny tytuł mistrzowski. Zwycięska drużyna dziewcząt w kategorii klas IV-VI w składzie: Natalia Pomonicka, Urszula Sianowska, Amelia Skierś dumnie zajęła najwyższe   miejsce na podium. Z kolei chłopcy z kategorii kl. IV – VI zajęli trzecie miejsce (skład drużyny: Nikodem Polak, Paweł Rachański, Wojciech Wojaczyński, Marian Boiko). 
 
 Świetnie poradzili sobie także uczniowie w pozostałych kategoriach wiekowych- ich wyniki przedstawiają się następująco:
 w kategorii młodzieży z klas VII – VIII :
 - II miejsce- drużyna dziewcząt, czyli Julia Didek i Emilia Woźna;
 - III miejsce zdobyła drużyna chłopców w składzie: Szymon Augustyniak i Kacper Wdowikowski.
 
 Wszystkim zawodnikom i nauczycielom serdecznie gratulujemy.
 
 Zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage na FB, gdzie znajdziecie bieżące informacje z życie szkoły oraz ciekawe fotorelacje.
 Więcej zdjęć z mistrzostw obejrzycie na naszym fanpagu: https://www.facebook.com/photo/?fbid=648819970376820&set=pcb.648835720375245