Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 396 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Recytacji nadszedł czas!

XIX GMINNY KONKURS RECYTATORSKI - GOK Rachanie10 marca br. uczniowie naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się z niełatwą sztuką recytacji i zaprezentować swoje talenty w tej dziedzinie podczas Szkolnego Konkursu Recytatorskiego w kategorii klas: IV – VI i VII – VIII.

Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom uczniów towarzyszyły wielkie emocje. Komisja wyłoniła grono zwycięzców, potwierdzając, że młodzież doskonale zna i pielęgnuje sztukę żywego słowa.

Oto laureaci:

W kategorii klas IV – VII:

I miejsce – Anna Uczkiewicz

II miejsce – Jowita Michalska, Michał Dąbrowski

III miejsce – Jowita Sianowska

Wyróżnienia: Julia Duda, Marcel Wastag

 

 

 

W kategorii klas VII – VIII:

I miejsce – Maja Latkowska

II miejsce – Paulina Rajczyk

III miejsce – Malwina Duszyńska

 

Wszyscy laureaci na pewno godnie będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim.

Życzymy im powodzenia.