Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg

DZIEŃ OTWARTY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dzień Otwarty w Terminalu Kultury Gocław - Terminal Kultury Gocław

Każdego roku sulikowska szkoła wita nowych uczniów. Aby ułatwić rodzicom wybór dalszej drogi edukacji, 14 marca br. odbył się Dzień Otwarty dla przedszkolaków.

Maluszki, przywitane przez dyrekcję oraz członków Samorządu Uczniowskiego, wyruszyły w interaktywny spacer po szkole. Dzieci, podzielone na grupy, realizowały zadania przygotowane przez nauczycieli w poszczególnych stacjach tematycznych. W sali gimnastycznej mogły sprawdzić swoje umiejętności fizyczne, pokonując specjalny tor przeszkód. Pracownia biologiczna stała się miejscem kreatywnego działania, tu przedszkolaki wykonywały doświadczenia, eksperymenty, obsługiwały mikroskop, odkrywały tajniki świata otaczającego. W bibliotece obejrzały teatrzyk kukiełek przygotowany przez uczniów klasy piątej, zaś w sali matematycznej programowały i sterowały robotami. Całość dopełniły zajęcia integracyjne z klasą 3b, podczas których wspólnie wykonały makietę własnej szkoły. Każdy maluszek otrzymał upominek oraz słodką niespodziankę. To był dzień pełen wrażeń!

Zapraszam na nasz fanpage na FB #SPSulików na którym znajdziecie film z tego wydarzenia: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057464678824