Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 410 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Panie i Panowie...

WinnersMamy zaszczyt Wam ogłosić... dobrą nowinę. Uczniowie klas czwartych i trzecich uczestniczyli w dn, 25.04.2023 r. w Finałach strefy jeleniogórskiej w minisiatkówce dwójek w kategorii dziewcząt i chłopców zdobywając III miejsce (dziewczyny) i IV miejsce (chłopcy).

Nasi uczniowe godnie reprezentowali szkołę i po fantastycznej walce osiągnęli wspaniały sukces. Wyczyn jest tym większy, że był to debiut naszych uczniów na tym szczeblu rywalizacji sportowej i jeszcze raz należy podkreślić bardzo udany debiut. 

Osiągnięcia mogły być jeszcze lepsze gdyby dopisało nam troszeczkę więcej szcześcia. Dziewczęta przegrały rywalizację o II miejsce, dziewięcioma małymi punktami z drużyną którą pokonały w bezpośrednim pojedynku. Ze względu jednak na regulamin rozgrywek o kolejności końcowej decydowały punkty, zdobyte sety, zdobyte małe małe punkty a dopiero na konieć wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy drużynami. Po zakończeniu rozgrywek okazało się, że trzy drużyny mają po tyle samo punktów i o końcowej klasyfikacji jak wspomniałem powyżej, zadecydowały małe punkty.

Chłopcom do drugiego miejsca (conajmniej drugiego) zabrakło dwóch małych punktów. W decydującym secie do prawa gry o miejsce pierwsze i drugie, zabrakło nam dwóch punktów (przegrywamy ten set 21:19). Wynik ten sprawił że w rywalizacji było 1:1. Potrzebny był kolejny tie-break w którym ulegliśmy późniejszemu triumfatorowi turnieju. W meczu o miejsce trzecie także przegraliśmy w tie-breaku.

Z turnieju wracamy uśmiechnięci i pełni nadziei na kolejne lata, gdyż to co dziś pokazali nasi podopieczni napawa nas dumą i chęcią do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności.

Serdeczne podziękowania przesyłamy także rodzicom za współprace w organizacji wyjazdu.

Naszym "zwycięzcom" - GRATULUJEMY sukcesu! Brawo WY!

Skład reprezentacji:
- dziewczęta: Bednarz Julia, Bury Marlena, Dawińska Joanna, Jabłońska Maja, Martyna Natalia, Strygo Lucyna;
- chłopcy: Jarczewski Adrian, Filip Polak, Mor Cyprian, Gniewosz Kaczmarczyk, Adamowicz Dawid, Gabriel Ziomek.