Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`host668987_nowa`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)

Dzień Babci i Dziadka 2018 [FOTO]

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tym dniu babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 9.02.2018r. o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Swoją obecnością zaszczycili uroczystość także wójt Gminy Sulików pan Robert Starzyński  i ksiądz Andrzej Wojciechowski, którzy złożyli przybyłym gościom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Do życzeń przyłączył się także pan dyrektor Jan Majowski. Dla zaproszonych gości przygotowano wspaniały program artystyczny i poczęstunek. Uroczystość rozpoczęła grupa przedszkolna i klasa 0, które tańcem i piosenką wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie klas I,II,III, którzy zaprezentowali wiersze, życzenia i piosenki oraz taniec. W programie artystycznym wystąpiła także grupa taneczna działająca przy GOk-u w Sulikowie. W kolejnej części uroczystości wystąpił gościnnie zespół ,,Niebieskie kamizelki”. Każda babcia i dziadek otrzymali piękny upominek wykonany przez dzieci. Wzruszeń nie było końca. W niejednych oczach widać było wzruszenie, radość, szczęście i dumę.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom dzieci, którzy okazali pomoc i zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.