Wydrukuj tę stronę

Rajd PTSM Zgorzelec

Dnia 22-23 listopada 2018  odbył się dwudniowy rajd PTSM Zgorzelec.  Na  tę wycieczkę wybrali się uczniowie SP w Sulikowie oraz innych szkół należących do klubu INO TOP PTSM Zgorzelec. Rajd był podsumowaniem startów uczniów w Marszach na Orientację oraz działalności klubu w roku 2018 r.

W pierwszy dzień uczestników czekał Piękny Park Miniatur w Kowarach, oraz długi wyczerpujący spacer przez okolicę. Następnie uczniowie zasiedli w swoich pokojach w Schronisku Skalnik w Bukowcu. Po obiedzie na uczestników czekał, krótki test z wiedzy krajoznawczej o okolicy. Uczniowie tą wiedze  zdobywali podczas pobytu w Parku Miniatur oraz spacerze. W tym konkursie nasi uczniowie zajęli miejsca: II  miejsce Julia Rachańska  6aV miejsce  Tomasz Uczkiewicz 6a i  Sebastian  Zimny  3b gimnazjum.

  20181124 124806

Około godziny 22 do schroniska Skalnik przyjechało 10 pizz które nasi uczniowie zjedli ze smakiem. W drugi dzień wycieczki nasi uczniowie zdobyli górę  Sokolik i Krzyżną Górę. Pod  koniec wycieczki każdy otrzymał pamiątkową koszulkę, długopis i notes. Wszyscy uczniowie z wesołymi  minami  wrócili do domów.

20181124 110810

Autor: Kazimierz Uczkiewicz klasa VIa