Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 375 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Andrzejkowe szaleństwo

Wieczór wróżb,

We wtorek - 29 listopada br. - w bibliotece podczas długich przerw zawrzało jak w ulu. Uczniowie naszej szkoły wpadli w wir andrzejkowych wróżb i przepowiedni, które przygotowały i poprowadziły uczennice: Liliana Masłowska (kl. 4b), Lucyna Strygo (kl. 4b), Oliwia Ciszewska (kl. 5a), Aneta Dunaj (kl. 5b), Karolina Olechowska (kl. 5b) i Anna Uczkiewicz (kl. 5b).

Podczas przekłuwania kartonowych serc każdy mógł poznać imię swojej przyszłej sympatii, miłości. Specjalistki od numerologii z kolei określały charakter osoby, która chciała się czegoś o sobie dowiedzieć. Jednak najwięcej kontrowersji i emocji budziły zabawy związane z rzucaniem kości, które wskazywały na szkolne przeznaczenie. Uczestnicy tych tradycyjnych andrzejkowych zabaw losowali także przyszły zawód i dowiadywali się, jak będzie wyglądało ich prawdopodobne życie rodzinne (magiczne kubeczki).

Uczniowie już dawno nie bawili się tak dobrze. W czasie wróżb uwolniło się wiele emocji, w związku z czym uczniom niełatwo było wrócić na normalne lekcje. Tradycyjne lanie wosku proponujemy zrobić bezpiecznie w domu - ta zabawa zawsze gwarantuje dobrą rozrywkę!

Galeria