Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 419 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

To były piękne dni

Hill
 
Podczas apelu kończącego rok szkolny 2022/23 w podniosłej atmosferze i ze wzruszeniem pożegnaliśmy się z wieloletnimi nauczycielami naszej szkoły: panią Marią Małek oraz panem Mirosławem Kaczorowskim, którzy odchodzą na zasłużoną emeryturę.
Długie lata, które poświęcili pracy w naszej szkole, to nie tylko czas pełen wykonywania obowiązków nauczyciela- wychowawcy dzieci i młodzieży, lecz także czas wspólnych zmagań z trudnościami, wzajemnych inspiracji i wsparcia. To czas pełen ciekawych wyzwań, odkryć i przygód. To wspólny kawałek życia, który pozwolił nam wszystkim poznać osobowość naszych kolegów i pozostawił w pamięci mocny ślad ludzi posiadających w sobie ogromny ładunek ciepła, dobra i szlachetności. Oboje zawsze pomocni, z sercem na dłoni, wciąż wierni swoim ideałom, stali za sukcesami wielu swoich wychowanków. Z wielką dbałością przybliżali młodym ludziom świat, dając z siebie wszystko, co najlepsze. Swoją postawą niejednokrotnie udowodnili, że w życiu wszystko jest możliwe.Wyrażając słowa uznania i wdzięczności, zapewniamy, że będziemy pamiętać o wszystkich pięknych chwilach, które spędziliśmy z Wami w szkole i poza nią. Dziękujemy za wspólne doświadczenia i życzymy zdrowia, radości oraz spełnienia na emeryturze!