Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 428 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Warsztaty z KRUS dla naszych uczniów

28 września uczniowie klasy III b wzięli udział w kreatywnych warsztatach zorganizowanych przez KRUS ph. "Mądrze postępujesz - wypadku nie spowodujesz". Przeprowadzono je w naszej szkole dzięki sukcesowi, jaki odniosła nasza uczennica Paulina Czesnakowska,  która została laureatką III miejsca XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy''.

Celem wrześniowych zajęć, prowadzonych przez przedstawicieli Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego, była promocja pozytywnych zachowań związanych z pracą
i zabawą na terenach wiejskich. Podczas spotkania trzecioklasiści poznali bezpieczne zabawy dla dzieci oraz czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, które są szczególnie ryzykowne. Po części szkoleniowej uczniowie przystąpili do konkursu testowego związanego z tematyką warsztatów. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Michał Olechowski

II miejsce- Wojciech  Cepowski

III miejsce- Maciej Ziemlak.