Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 450 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

One są niesamowite.

Statuetka 2 Miejsce RE005B | Sklep internetowy PAWTOM - RzeszówW dniu dziewiątego stycznia 2024 r. klasy siódme i ósme (rocznik 2009 i 2010), zainaugurowały kolejny cykl zmagań w piłce siatkowej dzieci i młodzieży, szkół podstawowych pod nazwą Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci.

Obecny cykl zmagań rozpoczęły klasy najstarsze w wyjazdowym turnieju, który odbył się w Pieńsku. Naszą szkołę reprezentowały: Duda J., Kucaba D., Kustra A., Pomonicka M., Pomonicka N., Robakowska N., Sianowska J., Sianowska U., Skiers A., Wdowikowska E.

W rywalizacji o najwyższe miejsce liczyły się tylko dwie drużyny: gospodarzy z Pieńska i nasze reprezentantki. Po zaciętym pojedynku, zakończonym w tie break`u, lepsza okazała się drużyna z Pieńska wygrywając decydującego seta 15:11. Nasza drużyna finalnie zajęła drugie miejsce i po raz kolejny udowodniła, że jesteśmy jedną z najlepszych drużyn siatkarskich w powiecie zgorzeleckim.

Serdeczne podziękowania kieruję w stronę całego zespołu za walkę, serce włożone w grę i postawę fair play godną naśladowania na boisku. Z nadzieją możemy patrzeć na przyszłe występy naszych utytułowanych zawodniczek.

Dziewczyny RESPECT!

Opiekun: Krzysztof Mariański