Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 457 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Szkolny Konkurs Recytatorski za nami…

Konkurs recytatorski dla klas I - III21, 22 i 23 lutego br. w naszej szkole odbyła się kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, którego celem jest popularyzacja literatury oraz upowszechnienie kultury żywego słowa. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników, oglądając popisy w pięknej recytacji wierszy oraz prozy. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach: uczniów klas I-III, klas IV-VI oraz uczniów klas VII- VIII, a wyniki przedstawiają się następująco:

1) laureaci w kategorii klas I - III nagrodzeni:

w klasach pierwszych:

I m.- Kaja Mesjasz

II m.-  Michał Sznajder

III m.- Alicja Bęś

w klasach drugich:

I m.- Antonina Rodak

II m.-  Iga Obruśnik

III m.- Szymon Szywała

w klasach trzecich:

I m.- Emilia Karchuć

II m.-  Zuzanna Baranek

III m.- Paulina Czesnakowska

2) laureaci w kategorii klas IV - VI:

I m.- Anna Uczkiewicz

II m.- Zofia Wolanin

III m.- Jowita Michalska, Paweł Rachański

wyróżnienie: Matylda Kopiejek, Zofia Dąbrowska

3) laureaci w kategorii klas VI - VIII:

I m.- Wiktoria Jaszczyńska

II m.- Michał Dąbrowski

III m.- Aleksandra Kustra

wyróżnienie: Nikodem Polak

Gratulujemy talentu wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia tym uczniom, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie konkursu! Trzymamy za was kciuki!

Jesli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, zapraszamy na nasz fanpage FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057464678824