Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 458 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym

Rakietka do tenisa stołowego – jak wybrać lub złożyć właściwą rakietkę ?  Blog | Sklep - Tenis Stołowy | Ping Pong | Czopiarze | Rakietki | Sprzęt26 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.
Nasi uczniowie po bardzo dobrej grze wywalczyli I miejsce w kategorii dziewcząt i III miejsce w kategorii chłopców.
Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Pomonicka, Urszula Sianowska, Ewa Wdowikowska, Piotr Świerzak, Filip Polak, Wojciech Wojaczyński, Nikodem Polak, Dawid Wrześniewski,
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.