Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 462 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wielkie gratulacje.

tenisPrzyzwyczailiśmy się już do tego, że nasze reprezentacje uczniowskie, jeśli już startują w zawodach, to przynoszą trofea. Nie inaczej było i tym razem, z tym, że poziom był o wiele trudniejszy, gdyż nasza żeńska reprezentacja dziewcząt w tenisie stołowym, reprezentowała nie tylko naszą szkołę ale cały powiat zgorzelecki.

15 marca w Pisarzowicach k/ Kamiennej Góry odbył się Finał Strefowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Dziewczynki naszej szkoły, reprezentowały powiat zgorzelecki jako zwyciężczynie igrzysk powiatowych. W zawodach startowały mistrzowskie drużyny z sześciu powiatów strefy jeleniogórskiej. Nasze reprezentantki w składzie: Pomonicka Natalia, Urszula Sianowska i Ewa Wdowikowska wywalczyły III miejsce. W całym turnieju przegrały tylko dwa mecze, a cztery wygrały i zakończyły turniej z bilansem 4:2. Należy zaznaczyć i docenić start naszych dziewczyny, ponieważ musiały walczyć z przeciwniczkami, które były licencjonowanymi zawodniczkami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Dziękujemy za walkę i godne reprezentowanie powiatu i szkoły na tym etapie rozgrywek.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pracowników Urzędu Gminy Sulików za zorganizowanie transportu: panu wójtowi R. Starzyńskiemu i panu kierowcy M. Pucińskiemu, który nas bezpiecznie przewiózł na zawody i z powrotem do domu. DZIĘKUJEMY.