Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

ECOpółnocka

Ocena 0/5

9 stycznia w naszej szkole odbyła się ekopółnocka w ramach projektu „ECO Uczniowie przyszłością Gminy Sulików”. Było to spotkanie łączące edukację ekologiczną, naukę przez doświadczenie i twórczą zabawę.
Uczniowie poznali zasady ekopółnocki, rozwiązywali rebusy, uczestniczyli w grze „Kostki ekologiczne” oraz szkolnej zabawie terenowej „Ekotest”. Ważnym punktem było spotkanie z pasjonatami kamieni i minerałów z Mikułowej – Weroniką i Zbigniewem Ziółkowskimi, którzy opowiedzieli o właściwościach skał, ich pochodzeniu oraz miejscach wydobycia w naszej okolicy.
Nie zabrakło także części plastycznej – malowania kamieni farbami akrylowymi – oraz filmu edukacyjnego o ochronie środowiska. Całość dopełnił słodki poczęstunek.
Ekopółnocka była inspirującym doświadczeniem, pokazującym, że ekologia może być ciekawa, angażująca i pełna dobrej energii.

Galeria zdjęć

23 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności