Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

Finały strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym

Ocena 0/5

Dnia 5 marca 2025 roku w w Pisarzowicach k/ Kamiennej Góry odbyły się Igrzyska Młodzieży strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały Mistrzynie Powiatu - Urszula Sianowska i Klara Fedula. Dziewczyny dzielnie walczyły z zawodniczkami innych szkół, aby jak najlepiej zapisać się w klasyfikacji Igrzysk. Ostatecznie zajęły 5 miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom.
Gorące podziękowanie kierujemy do Rady Rodziców, która sfinansowała wyjazd drużyny na zawody. DZIĘKUJEMY.

Galeria zdjęć

ts1 ts2 ts3 ts4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności