Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

Kolejne medale na Igrzyskach dzieci w LA

Ocena 0/5

W dniu 23 maja 2025 roku na stadionie miejskim w Zgorzelcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w Lekkoatletyce. W zawodach wzięło udział 19 reprezentantów Szkoły Podstawowej w Sulikowie – 12 uczniów i 7 uczennic.

Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zdobywając trzy medale. Filip Polak zdobył złoty medal w biegu na 300 metrów, natomiast Adrian Jarczewski triumfował w biegu na 1000 metrów, również zdobywając złoto. Milena Pomonicka wywalczyła srebrny medal w skoku wzwyż, pokazując dużą klasę i determinację.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i sportowej postawy!

 

Galeria zdjęć

LA1 LA2 LA3 LA4 LA5 LA6 LA7 LA8 LA9 LA10 LA11 LA12 LA13 LA14 LA15 LA16 LA17 LA18 LA19
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności