Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

Podwójne złoto w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Minisiatkówce "4"

Ocena 0/5

Dnia 5 marca 2025 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulikowie odbyły się emocjonujące Igrzyska Dzieci w Ministakówce "4" chłopców i dziewcząt. Wspaniałe sportowe zmagania przyciągnęły młodych zawodników z różnych szkół naszego powiatu. Młodzi pasjonaci piłki siatkowej nie tylko rywalizowali w duchu fair play, ale też czerpali  satysfakcję ze świetnie zagranych meczy.
Obie nasze reprezentacje (dziewcząt i chłopców) wygrały wszystkie swoje mecze pokonując przeciwników ze szkół: SP 1 Pieńsk, Tęcza Zgorzelec, SP 2 Pieńsk, SP 2 Zgorzelec, Cogito Zgorzelec, SP im. Sybiraków w Jerzmankach i zasłużenie mogły się cieszyć z awansu do następnej rundy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową postawę. Dziękujemy również opiekunom, nauczycielom i kibicom za wsparcie oraz dopingowanie młodych sportowców. To wydarzenie po raz kolejny udowodniło, że sport łączy, uczy współpracy i zdrowej rywalizacji.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.16.29 (2) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.16.29 WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.17.34 (1) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.17.34 WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.17.35 (1) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.17.35 WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.15.32 (2) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.15.32 (3) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.16.29 (2) WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.15.32 WhatsApp Image 2025-03-05 at 17.15.32 (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności