Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

RUMMIKUB, dobra zabawa i pomoc dla WOŚP

Ocena 0/5

24 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Rummikub w Gryfowie Śląskim, zorganizowanym w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze, zdrowej rywalizacji i pozytywnej energii. Nasi uczniowie pokazali umiejętności logicznego myślenia i koncentracji. Najwyższe, 8. miejsce zajęła Zofia Rachańska – serdecznie gratulujemy! Wydarzenie miało wyjątkowy, międzypokoleniowy charakter i połączyło uczestników w różnym wieku przy wspólnej grze.

Szkołę reprezentowały: Zofia Rachańska, Józefina Gorąca, Antonina Rodak, Kaja Witczak, Ilona Gorąca. W zawodach wystartowała również Pani Żaneta mama Antoniny.

Turniej był świetnym przykładem, że dobra zabawa może iść w parze z pomaganiem innym.

Galeria zdjęć

619661680_1361254369133373_8430117147310945925_n 617564354_1361254392466704_1791327938439805185_n 618315734_1361254389133371_12489968954458030_n 618513175_1361254349133375_6272491796651217971_n 619562482_1361254362466707_4546211149720794511_n 619564835_1361254352466708_905258720639763230_n 619599272_1361254385800038_3100986018733515233_n 619624936_1361254355800041_224561504740990121_n 622715067_1361254359133374_2782706506459325030_n 621799303_1361254365800040_1378372137121725194_n 622392496_1361254345800042_696654572262267948_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności