Logo Szkoły Podstawowej w Sulikowie

"Wyjście z klasą"

Ocena 0/5

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Oświaty w ramach programu „Wyjście z klasą", nasi pierwszo- i drugoklasiści ruszyli w świat niczym małe, szkolne ekspedycje badawcze. W Muzeum Ceramiki w Bolesławcu odkrywali, że z gliny mogą powstać cudowne przedmioty. W Centrum Witelona w Legnicy z kolei przekonali się, że nauka potrafi być tak wciągająca, że aż zapomnieli o kanapkach. Wracali zmęczeni, uśmiechnięci i z pełnym przekonaniem, że szkolne wycieczki  to jednak najlepsza forma edukacji.

Galeria zdjęć

24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności